Seciniz.
                       
Bu Bölüm Hazırlık Aşamasındadır.
  Chatfox
 
 
Ana Menü
Ana Sayfa
Forum
Yenilikler
ChatFox  Yükle
Kurulum
Tercümeler
Mesaj Merkezi
IRC Giriş
Komut Listesi
IRC Sunucuları

Giriş Formu
Kullanıcı adı

Parola

Beni hatırla

Üyeliksiz ve Üçretsizdir.

Arşiv
Yakında Hazırlanacaktır.

Künye.

ChatFox, yoğun çalışmalara uyum gösterebilen, tecrübeli, dinamik fikirlere ve güçlü üretim potansiyeline sahip bir ekibin, uzun araştırmaları, düzenlemeleri ve kodlamaları sonucunda ortaya çıkmış bir sohbet&medya programıdır.

Türkiye'de yaşayan ve Internet'i denemiş herkesin doğal ihtiyacıdır iletişim kurmak, tanışmak ve alışverişlerde bulunmak.

Internet üzeri iletişimin en temel ve yıkılmayacak gücü olan IRC, son yıllarda uğradığı aşınma sonucu ilgi kaybetmekteydi, unutulmaya yüz tutmuştu.

Ekipçe uzun zaman boyunca düşünülen tasarının üzerine ChatFox kurulmuş, IRC sunucusu olan herkesin kendisine göre kolayca modifiye edebileceği sistemler düşünülmüş ve uygulamaya konulmuştur.

Ekipteki herkesin eski bir IRC kullanıcı olması, kurulacak yeni düzende herkesin ne kadar mutlu ve rahat olacağını öncesinden görebilmesine, düşündükçe yeni hevesler yaratmasına sebep olmuştur. Bu da bize hız ve özgüven olarak geri döndü.

Bu sistemde çıkarlarımızın tümü manevi. IRC sunucusu sahiplerinin maddi çıkarlar sağlayabilmesinin bile bize manevi bir güç olarak geri döneceğinden eminiz.

ChatFox, bir kullanıcının Internet üzeri tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmesi anafikri üzerine kuruldu ve bu doğrultuda güncellenecek.

Gelecekte mIRC tabanından çıkıp, yepyeni, Türk yapımı bir arayüzle IRC kullanıcılarının ve sunucu sahiplerinin gönlünde yer edinmeyi planlıyoruz.

Kişilerin karşılıklı görüntülü ve sesli iletişimi, oyun oynayabilmeleri vs. sistemler hali hazırda yazılmış bulunmakta ve sürülmesi için bir tarih beklenmekte. Kullanıcılar ve sunucu sahiplerinin bunları bilerek hareket etmelerini istiyoruz.

ChatFox, yıkılmayacak bir temeldir. Temel olarak hedefimiz, en kolay iletişim aracı olan IRC'nin, ChatFox aracılığı ile daha mutlu kullanıcılara, daha güçlü sunucu sahiplerine sahip olması. Umduklarımıza, ancak desteklerinizle ulaşabiliriz. Zamanın sadece güzelliği ve iyiliği getirmesi dileklerimizle.

 

Kimler Online
Şuan 28  misafir şuan bu sitedir.

Sistem üyeliğe kapalı olduğundan dolayı üye yoktur.

ChatFox Sistemini Kullanan sayısı Bilinmiyor.

 

Hızlı Yükle
 

Yüklemek İçin
Tıklayınız.


 

 

 
Go to top of page  Ana Sayfa İletişim için | Künye